Universal CUSHIONUniversal CUSHION

Universal CUSHION

Artikuls: SI 888989
Cena  22,99  20,69
Cena veikalos: € 22.99
ar Drauga Karti: € 20.69

Produkta apraksts:

PIELĀGOJAMĪBAKĀJAS PĒDAI AR AUGSTU PACĒLUMA VELVI.  Jūsu pēdas forma, atšķirībā no rūpnieciski izgatavotiem apaviem, ir unikāla. CONFORM’ABLE STEP-IN pēdas paliktnis ir izstrādāts tā, lai pielāgotos jūsu pēdas veidam, pateicoties ARCHIFLEX® sistēmai, vienam no 35 patentiem, kas šobrīd ir uzņēmuma SIDAS īpašumā. TRIECIENU ABSORBĒŠANA  Papēža kauls, kas ir vismīkstākais kauls ķermenī, katru dienu ap 4000 reizes
Lasīt vairāk…

Pieejamība veikalos:

IzmērsXSSMXLXXL
Rīga, Garozes iela 1323
Rīga, A. Deglava iela 461232
Aizkraukle, Lāčplēša iela 211
Rīga, Sport Discount, Garozes iela 111
Notīrīt
Salīdzināšana

SPECIFIKĀCIJA

Ražotājs

Dzimums

Apraksts

PIELĀGOJAMĪBA
KĀJAS PĒDAI AR AUGSTU PACĒLUMA VELVI.

 Jūsu pēdas forma, atšķirībā no rūpnieciski izgatavotiem apaviem, ir unikāla. CONFORM’ABLE STEP-IN pēdas paliktnis ir izstrādāts tā, lai pielāgotos jūsu pēdas veidam, pateicoties ARCHIFLEX® sistēmai, vienam no 35 patentiem, kas šobrīd ir uzņēmuma SIDAS īpašumā.


TRIECIENU ABSORBĒŠANA

 Papēža kauls, kas ir vismīkstākais kauls ķermenī, katru dienu ap 4000 reizes saduras ar zemi. CONFORM’ABLE STEP-IN pēdas paliktņi ir veidoti tā, lai maigi aptvertu papēža kaulu, pateicoties dziļajam papēža apvalkam, un uzlabotu triecienu absorbēšanu, izmantojot divkāršu EVA putuplasta materiālu.

ATBALSTS
 Dienas gaitā jūsu pēda kļūst lielāka. CONFORM’ABLE unikālā 3D forma sniedz atbalstu visām trim katras pēdas velvēm, novēršot noguruma rašanos un pēdas deformāciju.

MAZGĀT
30° Temperatūrā ar rokām