UVEX konkurss 2012

                 konkurss noslēdzies

“Izveido ķiveres dizainu labākajiem slēpotājiem!�

Ir noskaidroti uzvarētāji. Liels paldies visiem kas iesūtīja savus darbus, kā arī tiem aktīvajiem kas piedalījās facebook balsošanā. Tā kā šī jau ir laba tradīcija gaidīsim Jūsu darbus arī nākošās sezonas konkursā. Vēlreiz liels paldies visiem kas piedalījās.


Galvenās balvas ieguvējs ko izvēlējās Agnese Āboltiņa savai jaunajai ķiverei ir
Jānis Bērzs,
balvā saņem FANS dāvanu karti 50 latu vērtībā


Galvenās balvas ieguvēji ko izvēlējās Miks Zvejnieks savai jaunajai ķiverei ir
kopdarbs Ivetas un Edgara, balvā saņem FANS dāvanu karti 50 latu vērtībā.Publiskā balsojuma konkursa uzvarētāja.
Katrīna Volgemute , balvā saņem FANS dāvanu karti 25 latu vērtībā

Zīmējumi no konkursa:


Konkursa nolikums

Pasaules Jaunatnes Ziemas Olimpisko spēļu dalībnieki kalnu slēpotāji Agnese Āboltiņa un Miks Zvejnieks startēs slēpošanas ķiverēs, kuru dizainu būs radījuši publiska konkursa dalībnieki un jūsu idejas var būt visdažādākās un pārdrošākās. Ar jaunā dizaina ķiverēm Agnese un Miks startēs 2012/13 gada sezonā kalnu slēpošanas sacensībās un šis mākslas darbs mūsu sportistiem var būt tavējais!

 Konkursā neatkarīgi no tā, vai esi grafiķis, dizainers vai tev vienkārši patīk zīmēt, vai esi kaislīgs slēpotājs un tevi ir ieinteresējis šis konkurss, mēs priecāsimies redzēt tavu dizainu!

 Lai piedalītos konkursā, izdrukā pieteikuma anketu un uzzīmē savu ķiveres dizainu. Zīmējumu sūti uz e-pastu: fans@fans.lv (zīmējumam jābūt ieskanētam jpg formatā) vai atnes uz jebkuru sev tuvāko veikalu FANS no š.g. 4.janvāra līdz 27.aprīlim.

 Agnese un Miks izvērtēs visus iesūtītos labākos dizainus, tā būs viņu izvēle, kurus divus variantus izvēlēsies savām ķiverēm. Publiskā balsojuma uzvarētāju noteiksiet Jūs, labākie darbi tiks ievietoti facebook.com/Fans lapā, visi interesenti varēs piedalīties publiskā balsošanā, lai noteiktu labākā autora darbu.

Uzvarētāji tiks paziņoti maija sākumā.  Ķiveres sportistiem tiks pasniegtas Latvijas Slēpošanas Savienības sezonas noslēguma pasākumā, kas notiks maija beigās.

Divas galvenās balvas – sporta preču veikala FANS dāvanu kartes 50 latu vērtībā.

Publiskā balsojuma uzvarētājam –  FANS dāvanu karte 25 latu vērtībā

Pieteikuma anketa (.doc)

Apskatīt zīmējumus varat šeit