Tehnoloģijas- kalnu slēpes

ATTRAXION MUTIX – SASNIEDZ MAKSIMUMU Izzvēloties segumam un slodzei atbilstošu režīmu.
Slēpju regulēšanai nav vajadzīgi papildus instrumenti.

ATTRAXION XI ir aprīkotas ar REGULAR spriegotājiem.

Slēpes plūstošai, ērtai un viegli kontrolējamai slēpošanai pa mīkstu sniegu vai pūdersniegu.

 (4582 Ko)

30° SLANTED SIDEWALLS CONSTRUCTION
Sānu malas 30grādu slīpumā.

Labākas un atšķirīgas izjūtas. Platāka slīdvirsma pie mazākiem izmēriem. Mazākas svārstības. Mazāks svars. Vieglāk pagriezt un izmantot sānslīdi. Ātrāka pārkantēšana.

 (6 Ko)

CUSTOM PROGRAM CUSTOM PROGRAM

ROSSIGNOL CUSTOM PROGRAM paver jaunu dimensiju slēpošanā, sniedzot iespēju pielāgot savas slēpes. Mēs nevaram izmainīt laikaapstākļus… Bet mēs varam tiem pielāgot savas slēpes! Ar Rossignol CUSTOM PROGRAM. Pielāgojiet un regulējiet slēpes atbilstoši laika apstākļiem un jūsu braukšanas stilam. Viens slēpju pāris ar divām personībām. Tagad slēpes var pārregulēt bez īpašas piepūles, bet krietni izmainot to uzvedību. Ar CUSTOM PROGRAM tehnoloģiju – mutix / Dual Camber / free system jūs varat pielāgot slēpes atbilstoši sniega un trases kondīcijai, slēpošanas stilam vai vienkārši savam garastāvoklim.

 (575 Ko)
DUAL CAMBER CUSTOM PROGRAM
NOJAUCIET VISAS ROBEŽAS Ar DUAL CAMBER TECHNOLGY. Mainiet slēpju izliekumu un pielāgojiet tās dažādai slēpošanai. DUAL CAMBER IESLĒGTS : Pretējs izliekums Ideāli slēpošanai pa pūdersniegu DUAL CAMBER OFF / Parasts izliekums Stingrums un precizitāte uz vietāka seguma.
 (846 Ko)

DUALTEC CONSTRUCTION
Slēpes virspuse un vertikālās sānsienas ir apvienotas vienā konstrukcijā. Sānsienu materiālam var piedot dažādu cietību tādējādi mainot slēpes uzvedību un padarot kantēšanu efektīvāku. ROSSITOP nodrošina īpaši labu atsperīgumu.

 

EASY RELEASE CONSTRUCTION
Gan iekšējās, gan ārējās konstrukcijas sastāvdaļas ir veidotas tā, lai spiedienu novadītu uz kantēm, lai padarītu pagriezienu uzsākšanu un iziešanu no tiem daudz vieglāku. PMC slēpēm

 

FIT TECHNOLOGY WOMEN
FEMININE INTUITIVE TECHNOLOGIES – Tehnoloģijas sievietēm.

True Colors programmā strādā komanda, kas sastāv no sievietēm, kas palīdz izveidot īpaši sievietēm pielāgotus produktus. Feminine Intuitive Technology (F.I.T.) pievērš īpašu uzmanību sievietes anatomijai un vajadzībām. Kas padara sievietes slēpotājas atšķirīgas? Sievietes ķermenī smaguma centrs ir novietots zemāk un vairāk uz mugurpusi, kā arī sievietes nav tik spēcīgas kā vīrieši. . Rossignol F.I.T. koncepcija izmaina stāju un palīdz pārnest spēku, tādējādi ļaujot sasniegt maksimālu efektivitāti. FEMININE INTUITIVE TECHNOLOGY (F.I.T) on sastāv no divām pamatdaļām:

  • F.I.T. conctruction: specifiskas serdenes un/vai šķiedras
  • F.I.T. Integral System: Īpašas pamatnes, pielāgotas sievietēm.

F I.T. CONSTRUCTION
Izmantojot kombinētu materiālu serdeni un īpašas šķiedras, mēs esam samazinājuši slēpju svaru, nezaudējot to īpašības. Šī īpašā konstrukcija ir ļāvusi samazināt slēpju svaru par 15%.

F.I.T. INTEGRAL SYSTEM
Šī pamatne ir īpaši veidota sietes kājas izmēram un formai. Tā pilda vairākas funkcijas:

  • F.I.T integral system optimizē sievietes stāju palīdzot vienmērīgi sadalīt svaru starp slēpju priekšgalu un aizmuguri.
  • Specifiskā forma palielina kontroli un atvieglo pagriezienu uzsākšanu.
  • Vienkārša stiprinājumu uzstādīšana un regulēšana atbilstoši zābaka izmēram, bez īpašiem instrumentiem. Šīs pamatnes ir pielāgotas visiem slēpju modeļiem.

ATTRAXION: Precizitāte, kontrole, rezultāti Vienotā platformas priekšdaļa atvieglo pagriezienu uzsākšanu, bet divdaļīgā aizmugures daļa nodrošina precizitāti un kontroli. Elastomērs platformas priekšdaļā un aizmugures daļā nodrošina plūstošu braukšanu arī lielā ātrumā.

HARMONY : Vienkāršība un komforts Vienotā platformas priekšdaļa atvieglo pagriezienu uzsākšanu, bet divdaļīgā aizmugures daļa nodrošina precizitāti un kontroli. Apvienojumā ar jauno Zip Women sistēmu, šis ir viens no vieglākajiem slēpju/stiprinājumu komplektiem, kādi šobrīd pieejami.

BANDIT: Komforts un brīvība Free Beam lieliski atbilst BANDIT ideoloģijai. Uz šīs platformas stiprinājumus uzstāda un regulē bez instrumentiem. Vienotā platformas priekšdaļa atvieglo pagriezienu uzsākšanu, bet divdaļīgā aizmugures daļa nodrošina precizitāti un kontroli. Elastomērs abos galos absorbē triecienus un vibrācijas palielinot komfortu.

FEMININE INTUITIVE TECHNOLOGY FIT CONSTRUCTION FIT INTEGRAL SYSTEM ATTRAXION FIT serdene + specifiskas šķiedras, FIT TPI2 sniegums, kontrole un precizitāte HARMONY FIT serdene + FIT “sievietes vidukļa� forma,  FIT ZIP WOMEN vienkāršums lietošanā, comforts un vieglums.

 (45 Ko)

 

 (64 Ko)

FREE SYSTEM CUSTOM PROGRAM  (131 Ko)
FREEBEAM BANDIT TECHNOLOGY
FREEBEAM Specifiska slēpju/stiprinājumu sistēma frīraidam. Individuālās purngala un papēža asis centrā savieno VAS (Visco materiāls, kas absorbē vibrācijas). Individuālās asis ļauj slēpei saglabāt elastību. TPI2 stiprinājumi ir viegli uzstādāmi uz šīm asīm, bez īpašiem instrumentiem.
 (7 Ko)
FREERANDO BANDIT TECHNOLOGY 
Free Rando entuziasti īpašie iecienījuši slēpošanu atpakaļceļā! Bandit Respect slēpes ir izveidotas no slavenās Bandit sērijas. Lia padarītu kāpšanu kalnā vieglāku, slēpju struktūra ir atvieglota par 20%.
 
I-BOX WORLD CUP PLATE RACE TECHNOLOGY
Mūsu Pasaules Kausa komandas slēpotāji izveidoja I-Box lai savaldītu jauno slēpju konstrukciju. Platformas vidū atrodas stīva I-beam ass, kas padara slēpi stingrāku zem pēdas, bet purngala un papēža detaļas saglabā slēpes galus elastīgus, ļaujot pielāgoties trasei. Ieteicamie stiprinājumi: World Cup I-Box WC: tikai Axial2 WC MXF World Cup I-Box Racing: Axial2 vai Axium
 (197 Ko)
IPS RACE TECHNOLOGY
IPS: INDEPENDENT PRESSURING SYSTEM ROSSIGNOL EKSKLUZĪVĀ UN PATENTĒTĀ SISTĒMA. Spiediens uz kreiso/labo kanti tiek pārnests neatkarīgi. Šī sistēma optimizē spēka pārnešanu no zābakiem uz kreiso/labo slēpes kanti, palielinot slēpošanas efektivitāti un komfortu.
 (18 Ko)
IPS CUSTOM
Rāmis ar četrām, savstarpēji maināmiem spriegotājiem (priekšā un aizmugurē) kas nosaka slēpju uzvedību.
 
RADICAL MUTIX
Pielāgošana atbilstoši pagriziena veidam. Pagrieziens ar īsu rādiusu – SRA – ātra reakcija Pagrieziens ar garu rādiusu – LRA – spēks un stabilitāte
 
ZENITH MUTIX / ATTRAXION MUTIX
Pielāgošana atbilstoši  segumam un slodzei Īpaši stīvi spriegotāji : stabilitāte uz visa veida seguma – visiem laikapstākļiem Stīvi spriegotāji : cietai trasei – lielam ātrumam parasite spriegotāji : mīkstam sniegam, vieglākai braukšanai
 
IPS H
H-formas struktūra visā slēpes konstrukcijā, elastīgas visco detaļas priekšā un aizmugurē, un TPI2 sistēmu. Dinamisks sniegums – Ātra reakcija – Stabilitāte Visas Zenith Oversize slēpes ir veidotas ar IPS-H konstrukciju
 
IPS custom Zenith RACE TECHNOLOGY IPS: INDEPENDENT PRESSURING SYSTEM
ROSSIGNOL EKSKLUZĪVĀ UN PATENTĒTĀ SISTĒMA. Spiediens uz kreiso/labo kanti tiek pārnests neatkarīgi. Šī sistēma optimizē spēka pārnešanu no zābakiem uz kreiso/labo slēpes kanti, palielinot slēpošanas efektivitāti un komfortu.
 (18 Ko)

OVERSIZE RACE TECHNOLOGY
OVERSIZE = SPĒKA KONTROLE. Oversize konsturcija sevī apvieno karvinga slēpju lielo sānu iegriezumu un frīraida slēpju plato vidusdaļu, tādējādi panākot augstu efektivitāti un vieglu vadību. Īpaši platies karvinga slēpju gali nodrošina precizitāti ātru reakciju un labu kantēšanu, bet frīraida slēpju platā vidusdaļa palielina stabilitāti un palīdz nolīdzsvarot lielo sānu iegriezumu. OVERSIZE slēpes ir ļoti paklausīgas un nodrošina precīzu pāreju no kantes uz kanti kā arī komfortu.

Lai sasniegtu labākos rezultātus par paraugu ņemtas Pasaules Kausa slēpes :

  • Classic lamināta konstrukcija, vertikālas sānsienas, stups purngals, taisnstūra astes daļa.
  • Oversize sānu iegriezums : Purngala un astes gala platumi paliek nemainīg. Mainās tikai vidus platums, kas arī nosaka slēpes uzvedību un pagrieziena rādiusu
 (8 Ko)

RADICAL MUTIX CUSTOM PROGRAM
RADICAL MUTIX – PANĀC MAKSIMĀLU SNIEGUMU Izvēloties pagrieziena veidu Īpaši uzgriežņi savieno spriegotājus ar pamatni. LRA (Gara Rādiusa Spriegotāji): gari, izturīgi kompozīta materiāla spriegotāji lieliem gigantslaloma pagriezieniem – Dinamiskais Rādiuss: 15 metri. ĀTRUMS + STABILITĀTE Priekšējie spriegotāji aprīkoti ar papildus regulātoru, kuram ir 2 pozīcijas. Novietots priekšējā pozīcijā tas palielina dinamisko rādiusu. LRA + papildus regulātors: dinamiskais rādiuss: 15 + 2 = 17 metri. SRA (Īsa Rādiusa Spriegotāji): īsi, izturīgi kompozīta materiāla spriegotāji īsie slaloma pagriezieniem. REAKCIJA + PAĀTRINĀJUMS + LABA SAĶERE KANTĒJOT

Dinamiskais Rādiuss: 11 metri

 (4732 Ko)
RECTANGULAR SANDWICH CONSTRUCTION CONSTRUCTION
Sandwich konstrukcija ar vertikālām sānsienām. Dažāda veida sānsienu konstrukcijas un lamināta materiāli var tikt izmantoti lai iespaidotu un mainītu slēpes uzvedību. Tas Rossignol tehniķiem sniedz iespēju vēl vairāk ietekmēt slēpes sniegumu un censties radīt pasaules ātrākaš slēpes. Sacīkstēs pārbaudītā koka serdenes, stiklašķiedras un metāla lamināta kārtu konstrukcija ar vertikālām sānsienām kopā veido optimālo elastību sacensību slēpēm.
 
REVERSE SIDECUT CUSTOM PROGRAM
Revolucionāra, jauna simetriskā pūdersniega slēpju konstrukcija. Skatoties no augšas slēpei ir noapaļots priekšgals kas turpinās pilnīgi taisni līdz purngala stiprinājumam. Tieši zem pēdas, slēpei ir plats 18m sānu iegriezums. Aiz papēža stiprinājuma sānu mala atkal iztaisnojas. Sānskatā redzams parastais izliekums tieši zem pēdas un pretējs izliekums galos, un tās daļas kas skatā no augšas ir paralēlas ir bez izliekuma. Kopumā tas viss padara slēpošanu pūdersniegā īpaši vieglu un patīkamu
 (10 Ko)
ROCKING CHAIR EFFECT CONSTRUCTION
Šūpuļkrēsla efekts – Labāks līdzsvars vieglākai slēpošanai – laba saķere uz cieta sniega – viegla slēpošana pūdersniegā
 (8 Ko)
SHARKNOSE BANDIT TECHNOLOGY
SHARK NOSE Alumīni detaļa purngalā, kas  piedod slēpei stingrumu un palielina kontroli lielā ātrumā., tādējādi palīdzot slēpei kustēties caur  blīvu sniegu nezaudējot saķeri.
 (2 Ko)
THC2 CONSTRUCTION
Triple hybrid core-serde, kas izveidota no trijiem dažādiem materiāliem. Izoserde – noturībai un enerģijai. Koksne – jūtīgumam un kontaktam ar sniegu. Mikrošūnu putas – triecienu slāpēšanai
 (5 Ko)
TPI2 – Twin Pulsion Integral 2 INTEGRATION SKI/FIXATION TWIN PULSION INTEGRAL 2 (TPI2)
Integrēta slēpju/stiprinājumu sistēma. TWIN sistēmas papildināšana ar kompozīta materiāla asi ļauj viegli uzstādīt stiprinājumus un regulēt tos atbilstoši zābaka izmēram, bez īpašiem instrumentiem. Šī sistēma ir savietojama ar AXIAL2  Tpi2un AXIUM Tpi2 sēriju stiprinājumiem.
 (35 Ko)
VAS RACE TECHNOLOGY
VAS – Vibrācijas Absorbējošā Sistēma Sistēma vibrāciju slāpēšanai. Elastomērs iestrādāts konstrukcijā slēpes galos. Komforts – Stabilitāte – Izjūta
 (35 Ko)
WRS
WEIGHT REDUCING SYSTEM CONSTRUCTION Svara samazināšanas sistēma WRS. Šo Rossignol patentēto sistēmu ir izveidojusi mūsu izpētes un izstrādes grupa. WRS sistēma pirmo reizi tika izmantota Scratch 2006./2007. gada kolekcijā, un tā nodrošina slēpju svara maksimālu samazināšanu, lai viegli ļautu veikt lēcienus un slīdēt pa tikko kritušu sniegu
 (585 Ko)
WOMEN WAIST CONCEPT WOMEN TECHNOLOGY
SIEVIETES VIDUKĻA KONCEPCIJA True Colors komandas izstrādātā “sievietes vidukļa� konstrukcija izceļas ar savu īpašo sānu izliekumu slēpes aismugures daļā.. Šaubu nav ka šīs slēpes atbildīs vairākuma sieviešu slēpotāju prasībām. Slēpes ir viegli vadāmas uzsākot pagriezienu, un īpašā konstrukcija palielina kontroli pagrieziena laikā, ta’dējādi palielinot arī drošības sajūtu. Slēpot ir kļuvis vēl vieglāk. Lai palielinātu komfortu, slēpju svars ir samazināts par 15%.
 (1007 Ko)
WOOD CORE CONSTRUCTION
Koka serde- vieglāk lietot. mazāk kļūdu. mierīgāka slēpošana.
 (5 Ko)

ZENITH MUTIX CUSTOM PROGRAM
ZENITH MUTIX – SASNIEDZ MAKSIMUMU

Izzvēloties segumam un slodzei atbilstošu režīmu Slēpju regulēšanai nav vajadzīgi papildus instrumenti. Spriegotāju izvēle padara vieglāku izvēlētā tipa pagriezienu veikšanu. 3 veidu spriegotāji: parastie – kompozīta materiāls stīvi – titāns īpaši stīvi – karbons

  • Parastie spriegotāji. Plūstoša, viegla, komfortabla slēpošana bez īpašas piepūles. Ideāla izvēle mīkstam sniegam un pūdersniegam. Iepriekš uzstādīti ZENITH Z10 MUTIX slēpēm *Stīvi spriegotāji, ar titāna detaļām, labākai saķerei un reakcijai. Paaugstināta saķere ar trasi, stabilitāte un spēks. Ideāla izvēle cietām, sagatavotām trasēm un lielam ātrumam. Iepriekš uzstādīti ZENITH Z11 MUTIX slēpēm – parasite spriegotāji piedāvāti Mutix komplektā
  • Īpaši stīvi spriegotāji, kompozīta materiāls ar karbona detaļām, vērpes novēršanai un stabilitātes un saķeres uzlabošanai. Dinamiskums, līdzsvarota spēka sadale, stabilitāte uz visa veida sniega un trasēm. Iepriekš uzstādīti ZENITH Z15 MUTIX slēpēm – parasite spriegotāji piedāvāti Mutix komplektā
 (4253 Ko)
ZIP TECHNOLOGY INTEGRATION SKI/FIXATION
Jaunā stiprinājumu uzstādīšanas sistēma, kurai nav vajadzīgi īpaši instrumenti. Stirpinājumi vienkārši uzslidināmi uz ass, kas piestiprināta pie slēpes. Kad stiprinājumi ir pareizi novietoti, vienkārši jāizvelk tapa un stiprinājumi nofiksējas izvēlētajā pozīcijā. Pārregulēšana ir tikpat vienkārša, tikai jāievieto atpakaļ tapa, jāpārvieto stiprinājumi un atkal jāizņem tapa.
 (35 Ko)