Svarīgi zināt izvēloties velosipēdu

Salīdzini velosipēdu piedāvājumus uzmanīgi !

Salīdzinot velosipēdus, skaties uz visām komplektējošajām detaļām. Nereti ražotāji komplektē velosipēdu ar klasi augstāku (vai pat par vairākām klasēm  augstāku) aizmugurējo ātruma pārslēdzēju, nekā pārējais velosipēda aprīkojums, kas var radīt maldīgu priekšstatu par reālo velosipēda aprīkojuma līmeni.

Salīdzinot cenas (gan internetā, gan veikalos), pievērs uzmanību, ka iepērkoties ar Fans ‘’Draugu karti’’ tiek piemērota atlaide 10% (atlaides nesummējas ja precei jau ir atlaide). Ja Tev vēl nav “Fans Draugu karte� tad uzzini šeit.

Pirms iegādājies velosipēdu, mēģini noskaidrot, cik liela pieredze ir attiecīgajam tirgotājam, kāda ir garantija, cik profesionāls serviss, kādas atsauksmes no klientiem.

Esi uzmanīgs iepērkoties internetā (ne veloveikalu mājaslapās), – vai Tev tiks nodrošināta garantija, serviss? Atceries, ka ražotājs piegādā daļēji saliktus velosipēdus kastēs. Lai ar tiem varētu braukt, tie ir pilnībā jāsaliek un jāpieregulē. Iepērkoties pie neprofesionāla velotirgotāja, pastāv risks, ka velosipēds var būt salikts pavirši un nebūs precīzi noregulēts. Esi uzmanīgs, ja velosipēds tiek piedāvāts par neadekvāti zemu cenu, – pastāv liels risks, ka šāds velosipēds ir zagts. Ja tomēr esi izlēmis to iegadāties, lūdz pārdevējam uzrādīt personas apliecinošu dokumentu un sastādiet parakstītu pirkuma apliecinošu dokumentu, lai nerastos problēmas ar likuma sargiem.