Stils un mode

ROSSIGNOL 1907

Rossignol 1907 līnija atspoguļo zīmola ikonisko statusu, tai pat laikā papildinot mūsdienīgo stilu ar inovatīviem elementiem. Jaunākās tehnoloģijas atspoguļojas ikvienā virsdrēbes gabalā – spalvas vieglums komfortam, pret vēju noturīgs audums un bikses ar modernu 3D vai klasisku piegriezumu.

Ar savu ētisko skatījumu jaunie Rossignol dizaini skaļi runā par elegances vērtībām un zīmola mantojumu. Kā sieviešu tā arī vīriešu kolekcijas rotā pārstrādātas kažokādas elementi, modeļu siluetus stilizējis kanādiešu zīmols Harricana. Konkrētāk, šajā kolekcijā izmantotās Ecoluxe kažokādas garantē 100% izsekojamību un Kanādas izcelsmi.

Kolekcija ienes arī zināmu daļu personalizācijas apdares detaļās un rāvējslēdzējos, izmantojot mūsdienu vara toņus. Oderējums stāsta par abu zīmolu ekoloģisko piedzīvojumu un partnerību, kā arī attēlo ar pamatīgu sniega kārtu klātās zemes ziemīgo jutīgumu.

Multi-izmantošanas jēdziens ir paplašinājis savas robežas ar mērķi radīt apģērbus, kas iederas gan sporta, gan pilsētas vidē, kur izmantotās kažokādas ieņem ļoti īpašu vietu. Brūnais koijots, sudraba lapsa un Šērlings tiek izmantoti uz kapucēm, piedurknēm un interesantiem apdares elementiem.

Konstrukcija un materiāli piešķir izturību ergonomiskajiem piegriezumiem. Akcenti tiek likti uz pleciem. Šveices  audumi Schoeller tiek izmantoti, tai skaitā irīdija nokrāsa, lai radītu gaisīguma efektu. Izmantotās Eiropas baltās pīles dūnas tika izvēlētas pateicoties to ekstrēmajām siltuma noturības īpašībām.

Kā galīgo šarmanto ziņu Rossignol/ Harricana akcentē izstrādāto apdares elementu-smalku un sievišķīgu pītu kažokādu, kas grezno noteiktas kolekcijas apkakles.

Rossignol un Jean-Charles de Castelbajac

Rossignol un POP dizaineris Jean-Charles de Castelbajac sadarbojās savas 12-tās ziemas sezonas kolekcijas radīšanai, nesot ziņu modīgiem cilvēkiem un tehnisku produktu cienītājiem.

Tīģeri un zebras devuši ceļu lācim un  ērglim, atsauksme uz kuriem ir atrodamas jaunās kolekcijas tērpos. Alpi, Savoja un Francija ir skaidrs iedvesmas avots, JCC izmanto krāsas no dabas paletes (ieskaitot izsmalcināti pelēko, melno un debess zilos), lai radītu savus unikālos dizainus šīs sezonas līnijai. Viņa zīmējumi un attēli atspoguļo dizainera kaislību pret mākslu un dabu. Ilgtspējīgas modes sadarbības stāsts, animēti dzīvnieki un Rossignol vēsture atspoguļojas jaku oderēs.

Izmantojot jaunās augstākās izšķirtspējas drukas metodes, JCC veido stilizētu grafisko mākslu, izmantojot jaku materiālu.

Ļaujiet savai modei sekot kalnu uzliesmojumam, mirdzot šīs sezonas Rossignol kolekcijā no JCC.


 

                        

                        

                      

                                                 
Rossignol 1907 un JCC kolekcijas apģērbus var iegādāties Garozes ielā 1.