Sportisti izvēlēsies savu ķiveres dizainu!

Latvijas labākie kalnu slēpotāji Lelde Gasūna un Kristaps Zvejnieks startēs ķiverēs, kuru dizainu būs radījuši publiska konkursa dalībnieki un jūsu idejas var būt visdažādākās un pārdrošākās. Abi slēpotāji norāda, ka tikai viņi paši izdarīs galīgo izvēli, lai noteiktu uzvarētājus, kuru idejas tiks realizētas dzīvē. Ar jaunā dizaina ķiverēm Lelde un Kristaps startēs Baltic Cup 2011 sacensībās Somijā un šis mākslas darbs mūsu sportistiem var būt tavējais!

Konkurss “Izveido ķiveres dizainu labākajiem kalnu slēpotājiem!� ir daļa no UVEX programmas. Neatkarīgi no tā, vai esi grafiķis, dizainers vai tev vienkārši patīk zīmēt, vai esi kaislīgs slēpotājs un tevi ir ieinteresējis šis konkurss, mēs priecāsimies redzēt tavu dizainu!

Lai piedalītos konkursā, izdrukā pieteikuma anketu un uzzīmē savu ķiveres dizainu. Idejas sūti uz e-pastu: fans@fans.lv (zīmējumam jābūt ieskanētam jpg formatā) vai atnes uz jebkuru sev tuvāko lapā, visi interesenti varēs piedalīties publiskā balsošanā, lai noteiktu 20 labākos autoru darbus.

Mēs rūpīgi izvērtēsim visus iesūtītos dizainus�, saka Lelde un Kristaps. “Tā būs mūsu izvēle, kurus divus no 20 labākajiem iesūtītajiem variantiem mēs izvēlēsimies savām ķiverēm. Esam patiesi ieintriģēti.�

Uzvarētāji tiks paziņoti marta vidū, vienu nedēļu pirms Baltic Cup 2011 sacensībām, kas notiks no 21. līdz 25. martam Suomutunturi.

Divas galvenās balvas – sporta preču veikala FANS dāvanu kartes 50 latu vērtībā, publiskā balsojuma uzvarētājam dāvanu kartes 25 latu vērtībā

Pieteikuma anketa. (.doc)     

Pieteikuma anketa. (.pdf)