Slēpju un snovborda servisa apraksts

SLĒPJU UN SNOVBORDA SERVISS

Mūsu servisa darbnīcas aprīkotas ar Vācijas vadošā uzņēmuma REICHMANN slēpju un snovborda apkopes mašīnām. Slaloma zābaku korekciju un pēdiņu izveidošanu nodrošina pasaulē vadošā Francijas uzņēmuma SIDAS instrumenti. Mūsu servisā bez ierastās slēpju un snovborda slīdvirsmas slīpēšanas, struktūras sagatavošanas, kanšu asināšanas, parafīna uzklāšanas, veicam arī salauztu slēpju remontu (ja nav bojāta serdes ģeometrija), jaunas kants gabala iestrādi,  kalnu zābaku klipšu nomaiņu, kalnu zābaku korekciju (pielāgošanu Jūsu kājai), sporta zābaku uzbūvēšanu (lifteru montāžu un frēzēšanu), kā arī slīdvirsmā vulkanizējam jaunu slīdvirsmas gabalu.

Profesionāla portatīva slēpju kanšu asināšanas ierīce - SNOW GLIDE TOOL

Piedāvājam veikt kalnu slēpju kanšu asināšanu ar profesionālo Snow Glide Tools kanšu asināmo mašīnu. Šī mašīna  paredzēta tikai kanšu asināšanai un to izmanto daudzi pasaules spēcīgākie kalnu slēpotāji. Ar šo mašīnu asinātās kantis būs perfekti asas, gludas un precīzi vienādā leņķī visā slēpes garumā. Pie tam, asinot regulāri ar šo mašīnu, kants tiks notrīta mazāk nekā asinot ar roku vai lentas slīpmašīnu.

Kalnu slēpošanas zābaku korekcija

Profesionālākā slaloma zābaku formēšana korekcija Baltijas reģionā un  tās apkārtnē. Frēzējam un veicam korekcijas (izspiežam pumpas) zābaku čaulai, pielāgojot to slēpotāja kājas pēdas īpatnībām. Veicam sporta zābaku sagatavošanu, lifteru montāžu un frēzēšanu.

SM Junior profesionālā servisa kalnu un distanču slēpju struktūras mašīna

Ar šo augstas klases profesionālo servisa kalnu un distanču slēpju struktūras mašīnu var izveidot slīdvirsmas struktūru, kas būs paredzēta dažādām gaisa temperatūrām un sniega kondīcijām. Esam sagatavojuši slēpes Latvijas izlases dalībniekiem dodoties uz Olimpiskajām spēlēm, pasaules čempionātiem.

Profesionāla servisa slīdvirsmas slīpēšanas un kanšu asināšanas mašīna SN 350 Profi

Profesionāla servisa slīdvirsmas slīpēšanas un kanšu asināšanas mašīna kalnu slēpēm, distanču slēpēm un snovbordam.

Profesionāla servisa vaskojamā mašīna BWM 350 Pro

Profesionāla servisa vaskojamā mašīna mehāniskai vaska uzklāšanai slēpēm un snovborda dēļiem.