Ski Pursuit v3.0 – tālruņa aplikācija slēpotājiem

Pursuit app ir mobilā aplikācija aktīviem cilvēkiem, kas meklē ērtu un viegli lietojamu instrumentu savu sportisko aktivitāšu dokumentēšanai un analīzei. Sākotnēji šī aplikācija tika izstrādāta kalnu slēpošanai un snovbordam, taču šobrīd tā ir uzlabota un to var izmantot arī distanču slēpošanai, pārgājieniem ar slēpēm (ski touring), riteņbraukšanai u.c. aktivitātēm.
Izmantojot šo aplikāciju, visu braucienu dati sezonas garumā (vai jebkurā citā laika periodā pēc Jūsu izvēles) tiek saglabāti zem attiecīgās sezonas, datuma un laika sadaļā “braucienu vēsture” (“history”). Šajā sadaļā tiek reģistrēta sekojoša informācija:

– Karte un vietas nosaukums, kur aktivitāte tiek veikta
– Maksimālais ātrums
– Vidējais ātrums
– Brauciena laiks
– Veiktais attālums
– Kāpums
– Kritums

Papildus šiem parametriem Jūs pats izvēlaties attiecīgo aktivitātes veidu (piem. kalnu slēpošana) kā arī laika un sniega apstākļus. Augstāk minētie dati tiek reģistrēti par katru Jūsu nobraucienu un Ski Pursuit sniedz informāciju par Jūsu ātrumu, trajektoriju un atrašanās vietu kartē jebkurā brauciena momentā. Jums atliek tikai izvēlēties trases posmu kartē un pieskarties tam Jūsu telefona ekrānā, lai šos datus vizualizētu. Tāpat jebkurā brīdī Jūs varat apskatīties statistiku gan par atsevišķu braucienu, gan kopā par noteikti laika periodu (piemēram par dienu, 4 dienām vai visu sezonu utt.). Bez tam Jūs varat analizēt statistisku gan par visām veiktajām aktivitātēm kopā, gan tikai par vienu konkrētu aktivitāti, piemēram, tikai par riteņbraukšanu. Šī aplikācija piemērota arī skriešanai.
Braucienu statistiku iespējams atspoguļot Jūsu Facebook vai Twitter kontos un salīdzināt savu sniegumu ar Jūsu draugiem. Bez tam arī pašai Ski Pursuit ir izveidots Facebook konts – Pursuit Community. Ja esat aktīvs aplikācijas un Facebook lietotājs, reģistrējieties Pursuit Community, dalieties ar savu braucienu statistiku un salīdziniet to ar citiem Pursuit Community biedriem kā arī skatieties savus braucienus 3D, uzziniet jaunumus par “karstākajiem” slēpošanas kūrortiem, spēlējiet interaktīvās spēles un laimējiet balvas no Rossignol.

Ski Pursuit app funkcijas:

  • Aktivitātes: kalnu slēpošana, snovbords, distanču slēpošana, pārgājieni ar slēpēm (ski touring), riteņbraukšana, cits Laika un sniega apstākļi.
  • Brauciena dati: karte, maksimālais ātrums, vidējais ātrums, brauciena laiks, veiktā distance, kāpums, kritums.
  • Autostop: brauciena ieraksts tiek apstādināts, ja Jūsu pārvietošanās ātrums ir mazāks par 1km/h.
  • Braucienu vēsture: visu Jūsu braucienu dati tiek saglabāti un ir pieejami detalizētai analīzei, sadalīti pēc sezonām, dienām un stundām.
  • Kartes skats: iespēja apskatīties savu braucienu attēlotu uz kartes.
  • Brauciena izpēte: pārvietojot kursoru pār brauciena trajektoriju, Jūs iegūstiet informāciju par ātrumu.
  • Augšuplāde: iespēja dalīties ar savu braucienu statistiku Facebook un Twitter.
  • Uzstādijumi: imperiālās un metriskās mērvienības, atpkaļskaitīšanas taimeris, hronometrs, autostop uzstādījumi

Bez maksas lejupieladēt varat iOS un Android viedtālruņos.

Noklikšķinit uz saites zemak, lai lejupielādētu APP savā mobilajā tālrunī:lēpotājiem un citiem aktīviem cilvēkiem.