Rossignol kalnu slēpju tehnoloģijas

Rossignol Power Turn ir konstruējts ar 100% tradicionālu slēpes izliekumu zem kājām. Augstais izliekums sniedz lielāku spēku, enerģiju un pagrieziena veiktspēju trasēs. Pilna garuma izliekums enerģiju saglabā un nodrošina agresīvāku pārkantēšanos.

Rossignol Autoturn ir konstruēts  ar 70%  tradicionālu slēpes  izliekumu zem pēdām, bet atlikušos 30% no slēpes galiem ar zemu izliekumu. Augstais slēpes izliekums nodrošina spēku, enerģiju un pagrieziena veiktspēju trasēs, zemais izliekums nodrošina ērtāku vadību un labāku daudzpusību dažādākās trasēs.

Rossignol Powder Turn ir konstruēts 50%  kā tradicionālu slēpi ar izliekumu zem pēdām, bet alikušos 50% no slēpes galiem ar izliekumu uz augšu. Augstais izliekums nodrošina spēku, enerģiju un pagrieziena veiktspēju trasēs, slēpju izliekums uz augšu nodrošina labāku glisēšanu pa pulversniegu, neļaujot slēpēm iegrimt. 50/50 slēpes izliekuma kombinācija nodrošina universālu slēpošanu gan trasēs gan arī uz pūdersniega ārpus trasēm.

Rossignol Spin Turn ir 100% izliekums uz augšu (līdzīgi kā banāns) bez izliekuma zem kajām. Tas padara slēpes atraktīvas un ļoti viegli vadāmas, enerģiskas glisēt dziļā sniegā.

OVERSIZE SIDECUT konsturcija sevī apvieno karvinga slēpju lielo sānu iegriezumu un slēpju platos galus, tādējādi panākot augstu efektivitāti un vieglu vadāmību. Īpaši platie karvinga slēpju gali nodrošina precizitāti, ātru reakciju un labu kantēšanu. Oversize slēpes ir ļoti paklausīgas un nodrošina precīzu pāreju no kantes uz kanti, kā arī komfortu.


Sāngriezums nodrošināt  kontaktu ar sniegu arī slēpes galos. Karvinga slēpēm ātrums palielina spiedienu uz slēpes malām un nodrošina saķeri ar sniegu pagriezienos, Extended Sidecut  nodrošina to arī pie zemākiem ātrumiem un padara manavrēšanu vieglāku.

Rossignol Centered Sidecut tehnoloģijas iezīmes ir unikālas, starp slēpes galiem sāngriezums ir īsāks tieši zem kājām. Lielākais rādiuss dod lielāku spiedienu uz slēpes malām, ļauj viegli vadīt slēpes.

Jaunajā CASCADE TIP izmanto dažādas formas metāla un stikla šķiedras laminātu, kas ir sadalīts dažādos garumos, lai nodrošinātu vieglāku slēpes priekšgalu. Unikālā slāņveida forma kontrolē vērpi un uzlabo visu malu kontaktu. Vieglāks slēpes priekšgals uzlabo slēpošanu, ātrāk  pielāgojas pagrieziena uzsākšanai.

 

SLANT NOSE asimetriskais slēpes priekšgals ievērojami paaugstina ātrāku pagrieziena uzsākšanu un pārkantēšanos. Asimetriskā priekšgala forma samazina priekšgala svaru par 15% , tādejādi slēpe ātrāk sānem spiedienu uz kantīm.

 

SPONTIP ir slēpes priekšgala forma, kas līdzinās karotei. Tas ir maksimāli plats ērtai glisēšanai un slēpošanai biezā sniegā.

JIBTIP priekšgala forma un profils ir paredzēts slēpošanai rampās un speciālajos parkos.

 

COMPLEX  ARAMID BASALT  ir jauna šķiedras slāņu kosmosa industrijas tehnoloģija, kas aizstāj parasti izmantotos stiklšķiedras slāņus. Bazalts uzlabo slēpes sniegumu, ar saaustu  Aramide un Bazalta šķiedru tas rada darbības spēcīgā izlādes līmenī. Šis jaunais Complex slānis ir atsperīgi ciets izturībā un rada lielāku elastības kustību nekā oglekļa šķiedras, radot tādu gala materiālu kas maksimāli noņem vibrācijas un uzlabo kontaktu ar sniegu.

 

COMPLEX  TITANAL BASALT  ir jauna šķiedras slāņu kosmosa industrijas tehnoloģija, kas aizstāj parasti izmantotos stiklšķiedras slāņus. Bazalts uzlabo slēpes sniegumu, ar saaustu  Titanium un Bazalta šķiedru tas rada darbības turbo izlādes līmeni. Šis jaunais Complex slānis ir atsperīgi ciets izturībā un rada lielāku elastības kustību nekā oglekļa šķiedras, radot tādu gala materiālu kas maksimāli noņem vibrācijas un uzlabo kontaktu ar sniegu.

 

COMPLEX  LINENvidei draudzīgs šķiedru kompozītmateriāls no Lina zem slēpes augšējā slāņa, samazina slēpes vibrāciju un uzlabo kontaktu ar sniegu.

 

WORLD CUP CONSTRUCTION – radīts Rossignol Pasaules kausa braucējiem rezultātu attīstīšanai, tai ir pārbaudīta un un sevi pierādījusi  konstrukcija. Rossignol veido savas sacīkšu slēpes ar koka serdei, stiklašķiedras un metāla laminātu ar vertikālām sānu sienām, kas nodrošina optimālu cietību (flex) sacīkšu modeļiem. Tradicionālās sānu malas rada tiešu apmales spiedienu uz kanti, uzlabo stabilitāti pie lielajiem ātrumiem.

 

SANDWICH CONSTRUCTION  Rossignol būvē augstas veiktspējas slēpes ar koka serdi, vertikāliem sāniem, stiklšķiedras, metālu un augsto tehnoloģiju laminātu. Vertikālie sāni rada tiešu apmales spiedienu, bet kodols un slāņainie materiāli nodrošina cietību (flex) un stabilitāti, kas nodrošina komfortablas slēpošanas sajūtas, līdzsvaru un spēku.

 

CENTRAL DUALTECApvienojot divas slēpes uzbūves vienā konstrukcijā, tiek palielināta slēpošanas izturība un atvieglta pagriezienu veikšana. Kombinētās konstrukcijas priekšrocība rada vienmērīgu gludu izliekumu un spēcīgu spiedienu uz slēpes apmali ērtai slēpes kontrolei.                       

 

IPS H CONCAVENeatkarīga spiediena sistēma IPS optimizē un pārraida jaudu. Spiediens uz kreiso/labo kanti tiek pārnests neatkarīgi. Šī sistēma optimizē spēka pārnešanu no zābakiem uz kreiso/labo slēpes kanti, palielinot slēpošanas efektivitāti un komfortu. Ieliektā forma slēpes augšpusē samazina slēpes svaru par 100gr uz pāri.

 

  Vibrācijas  absorbcijas sistēma, slēpju konstrukcijā integrētais Visco elastomērs, mazina vibrācijas, pievieno lielāku kontroli, stabilitāti un kontaktu ar sniegu.

 

wrs Weight Reduction SystemSvara samazināšanas sistēma. Šo patentēto sistēmu ir izveidojusi Rossignol izpētes un izstrādes grupa. Slēpes  šķiedras ir vairāk koncentrētas zem pēdām ar mazāku blīvumu galos, lai samazinātu slēpju kopējo svaru.

 

CAP – nodrošina slēpes izturību, palielina elastību un atvieglo slēpes atspriegojumu. (rebound)

 

IBOX – Lai kontrolētu slēpju konstrukciju, platformas vidū atrodas stīva I-formas ass, kas padara slēpi stingrāku zem pēdas, bet purngala un papēža daļas saglabā slēpes galus elastīgus, ļaujot pielāgoties trasei.
Ieteicamie stiprinājumi: World Cup I-Box WC (Adult): Axial2 WC MXF only World Cup I-Box Composite (Junior): Axial2

 

TPX: TWIN PULSION Xsaistošā plate ar vairāk metāla detaļām, palielina vērpes pretestību saskarē, kas nozīmē labāku izpildijumu un precizitāti. Labākai kontrolei tajā iestrādāts Twin VAS (Visco materiāls), kas absorbē vibrāciju. Viegli uzstādīt stiprinājumus un regulēt tos atbilstoši zābaka izmēram  bez īpašiem instrumentiem.

 

TPI2 :TWIN PULSION INTEGRAL – Integrēta slēpju stiprinājumu sistēma. TWIN sistēmas papildināšana ar kompozīta materiālu asī ļauj viegli uzstādīt stiprinājumus un regulēt tos atbilstoši zābaka izmēram bez īpašiem instrumentiem.


WTPI2: WOMEN TPI2Visas sistēmas, ko izmanto  sieviešu slēpēm ir īpaši paredzētas sievietēm. Sieviešu stiprinājumiem Saphir ir īsāka platforma padarot tos par vieniem no vieglākajiem tirgū. WTPI2 integrēta slēpju stiprinājumu sistēma. TWIN sistēmas papildināšana ar kompozīta materiālu asī ļauj viegli uzstādīt stiprinājumus un regulēt tos atbilstoši zābaka izmēram bez īpašiem instrumentiem.

 

ZIP – stiprinājumu uzstādīšanas sistēma, kurai nav vajadzīgi īpaši instrumenti. Stirpinājumi vienkārši uzslidināmi uz ass, kas piestiprināta pie slēpes. Kad stiprinājumi ir pareizi novietoti, vienkārši jāizvelk tapa un stiprinājumi nofiksējas izvēlētajā pozīcijā. Pārregulēšana ir tikpat vienkārša, tikai jāievieto atpakaļ tapa, jāpārvieto stiprinājumi un atkal jāizņem tapa.

POWER RAMPveidota speciāla platforma sieviešu slēpēm ar paaugstinātu papēža daļu, lai palīdzētu sievietēm slēpot dabiskākā stājā. (ar zemāku smaguma centru)