Osborns-Paradī triumfē nobraucienā

Pasaules kausa izcīņā kalnu slēpošanā šodien bija plānots aizvadīt nobrauciena sacensības kā vīriešiem, tā sievietēm. Vīri posmu Valgardenā (Itālija) aizvadīja un par uzvarētāju kļuva kanādietis Manuels Osborns-Paradī, bet sieviešu sacensības Valdizērā (Francija) tika atceltas slikto laika apstākļu dēļ.

Vakar vīri Valgardenā sacentās supergigantā un par uzvarētāju kļuva norvēģis Aksels Lunds Svindāls. Šodien bija kārta nobraucienam. Tajā nestartēja divi no sezonas līderiem – šveicietis Karlo Janka un austrietis Benjamins Raihs, kas gan nekādi nemazināja cīņas spraigumu.

Lielisku rezultātu, startējot kā devītais, uzrādīja kanādietis Manuels Osborns-Paradī, kurš šogad bija uzvarējis vienās sacensībās supergigantā. Kā izrādījās vēlāk, tad viņa sasniegto rezultātu neviens cits tā arī nespēja labot. Otrais, atpaliekot 0.13 sekundes, palika austrietis Mario Šaibers, bet trešo vietu ieņēma uzreiz divi sportisti – šveicietis Ambrosi Hofmans un Johans Klarī no Francijas.

Pasaules kausa kopvērtējumā pārmaiņas šādi rezultāti neienesa – pirmais joprojām ir Karlo Janka, otrais Raihs, bet trešais vēl viens šveicietis Didjē Kušs. Rīt vīri sacentīsies slalomā, bet jau citā Itālijas kalnu kūrortā – Altabadijā.

Raksts pārpublicēts no www.sportacentrs.com