Magnēts Adidas

Jūnijā meklē Adidas mežā…kur Adidas satiek Magnētu!

Lai iepazīstinātu “Magnēta� dalībniekus ar produktiem, kas var lieliski noderēt orientēšanās sacensībās, Adidas sadarbībā ar veikalu FANS rīko izbraukuma tirdzniecību “Magnēta� sacensību vietās – 7., 14., 21. un 28.jūnijā no pl.16:00 līdz 19:30 Papildus Adidas outdoor produktiem – apaviem un tekstilam, varēs iepazīties arī ar Northland specializēto apģērbu un sporta veļu. Piedāvājumā būs Sigma pulsometri, Uvex brilles, kā arī Sidas individuāli veidojamās apavu pēdiņas. Salīdzinoši plašāks piedāvājuma klāsts kā izbraukuma tirdzniecības reizēs pieejams veikalā Fans, Deglava ielā 50!

AdidasKanadia 4 TR GTX

Modeļa apraksts: Ērti vasaras pārgājienu-skriešanas ārpustelpu (outdoor) apavi ar  GORE-TEX mitrumaizsardzības membrānu. Dubļu aizsargājoša zole un ķīļveida mēlīte palīdz saglabāt tos tīrus. Apavos ir izmantotas  Adidas tehnoloģijas un materiāli:

  • adiPRENE – triecienus absorbējošs materiāls, kas iestrādāts apavu zoles papēža daļā
  • Traxion zoles protektors nodrošina apavu maksimālu saķeri visos virzienos
  • adiWEAR – paaugstinātas izturības zoles ārējās daļas gumija, kas neatstāj švīkas uz grīdas segumiem
  • anatomiski izstrādāta un izveidota Eva iekšējā zole labākam komfortam un ilgai lietošanai
  • GORE-TEX membrāna – ūdensnecaurlaidīga, elpojoša
  • paaugstinātas izturības un stabilitātes papēža stiprinājums apava aizmugurējās daļas ārpusē


Visas UVEX sporta briļļu lēcas ir izgatavotas no Makrolon, Bavārijā izstrādāta progresīvākās tehnoloģijas materiāla, tām ir izcila kvalitāte:

  • ārkārtēja triecienizturība, gandrīz nesaplēšamas, neveido lauskas, pasargātas no skrāpējumiem;
  • absolūti pareizi augstākās kvalitātes optiskie rādītāji;
  • 100% garantēta aizsardzība pret UVA, UVB un UVE

Uvex brilles Hawk  

Briļļu komplektā ietilpst: trīs dažādas lēcas -pelēka(s2), oranža (s1), caurspīdīga līdz pusei ar spoguļpārklājumu (s1) un briļļu maciņš.

Uvex brilles Crow PRO

Briļļu komplektā ietilpst: trīs dažādas lēcas -pelēka(s1), oranža (s3), caurspīdīga līdz pusei ar spoguļpārklājumu (s1) un briļļu maciņš.


                                            

NORTHLAND tekstilu raksturo augsta kvalitāte un mūsdienīgas tehnoloģijas, kas nodrošina maksimālu komfortu.

 

Speed running 3/4 bikses


Īpaši izstrādāts modelis, lai nodrošinātu maksimālu kustību brīvību un komfortu.Ergonomisks griezums ceļgalos, perforēts audums ceļgala locītavā.Spotista labāku pamanāmību nodrošina atstarojoša materiāla josla mugurpusē un gaismu atstarogoši elementi priekšpusē un sānu daļā. Aizmugurē kabata ar rāvējslēdzēju

Speed TR sērijas krekli un jakas


Pie intensīvas slodzes ir svarīgi justies komfortabli, un to nodrošina izmantotā Cooldry tehnoloģija. Audums neabsorbē mitrumu, ļoti labi novadot to no jūsu ādas. Tas ir ātri žūstošs, elpojošs materiāls sportam vai sportiskām aktivitātēm dabā.  Ļoti elastīgs, patīkami maigs un viegls materiāls. Krekliem ir ergonomisks piegriezums, izmantoti perforētu materiālu ielaidumi, lai samazinātu svīšanu un atstarojoši elementi, lai sportists būtu labāk pamanāms tumsā. Aizmugurē kabata ar rāvējslēdzēju

 
 
Speed Lt sērijas krekli ir no īpaši viegla, super plāna un ļoti elastīga materiāla. Neabsorbē mitrumu, radot komfortablu (nice cooling) sajūtu sportisko aktivitāšu laikā

ERGO TECH veļa

Ļoti pieguļoša  kompresijas  veļa  sportiskām aktivitātēm. Īpaši izstrādāta “jaquard”  tehnoloģija ļauj koriģēt materiālu elastību dažādās ķermeņa vietās maksimālam komfortam.


Ātri nogurst kājas?  Izjūti diskomfortu?  Tam ir reāls risinājums-pēc īpašās “SIDAS� tehnoloģijas izveidotas pēdiņas. SIDAS ir vadošais ražotājs pasaulē, kas piedāvā sportistiem individuāli  pielāgojamas sporta apavos ieliekamas pēdiņas.


Pēdas stabilizēšana ar pēdu ieliktņiem palīdz pēdas sānu atbalstam, stiprinot pēdu, lai samazinātu muskuļu spēka un lokanības zudumu     aktivitāšu laikā.Risks, kas saistīts ar pēdas nestabilitāti (sastieptas potītes,     muskuļu nogurums, sāpes un berzēšanās), tiek ievērojami samazināts. Maksimāli tiek nodrošināta triecienu absorbēšana, nodrošina pēdas     stabilizēšanu un sadala spiediena punktus, kas samazina berzēšanos.