Lindseja Vona

Savas olimpiskās ķiveres galīgo dizainu noteiks pati Lindseja

Lindseja Vona nenoraida iespāju uz savas ķiveres redzēt miroņgalvu ar sakrustotiem kauliem vai kādu citu jocīgu noformējumu, bet viņa norāda, ka būs “100 procentīgi” atbildīga par galīgo izvēli ar kādu savas ķiveres dizainu viņa startēs ziemas olimpiādē. Šis mākslas darbs var būt arī jūsējais. Uvex un NBCOlympics.com dod iespēju faniem izveidot ķiveres dizainu ar kuru Vona startēs olimpiskajās spēlēs.

Konkurss “Noformē Lindsejas ķiveri” ir daļa no NBC programmas “Countdown to Vancouver” un dizaina variantus sāks pieņemt no 23.novembra.
“Tā ir jūsu iespēja būt ar mani Vankūverā”, saka Vona. “Vienalga vai esi centīgs grafikas dizaineris vai vienkārši kāds kuram patīk visu dienu skribelēt, neatkarīgi vai tu ar sniegu pa trusīša pēdām, slēpo pa līdz jostasvietai dziļu pulveri, vai vienkārši slaisties pa mājiņu, es vēlos redzēt tavus dizainus.”

Lai piedalītos konkursā, dotieties uz http://nbcolympics.com/lindseys-helmet/. Zīmētājiem savas idejas jāiesūta līdz 21.decembrim. Lindseja Vona un vērtētāju komanda pēc tam visus dizainus sarindos pēc kārtas līdz trim labākajiem. Šie trīs tiks ievietoti NBCOlympics.com lapā janvāra pirmajā nedēļā, kur publiski būs pieejama balsošana par pašu labāko.

“Es rūpīgi izvērtēšu visus iesūtītos dizainus” saka Vona. “Tā būs mana izvēle, kuri būs trīs labākie varianti, un arī kurš būs pats labākais.” Pasaules kausa kopvērtējuma patreizējā īpašniece saka, ka viņai nav nekādas īpašas idejas prātā, kas tas varētu būt un ir atvērta jebkurai mākslinieciskās prasmes izpausmei.
“Patreiz uz manas ķiveres aimugures ir rakstīts “Lindseja” ar spārniem sānos un man patīk šī ideja”, viņa saka. “Iespējams es neesmu tik traka, lai valkātu kādu dullu figūru, vai kaut ko līdzīgu, bet esmu atvērta jebkam. Kaut ko patriotisku… Es būtu ieinteresēta redzēt kaut ko tumšāku un dinamisku… Picabo skrienošs tīģeris uz ķiveres. Kaut kas tāds būtu forši. Ir neierobežotas iespējas, tādēļ es domāju ir vienkārši jāskatās kas tiks iesūtīts. Esmu tiešām ļoti ieintriģēta šajā procesā.”

Uzvarētājs tiks paziņots janvāra beigās, tikai divas nedēļas pirms olimpiādes atklāšanas ceremonijas Vankūverā. Galvenās balvas ieguvējs iegūs ceļojumu divām personām uz Vonas dzimto pilsētu Vailu, Kolorādo, vienu no pasaules labākajām slēpošanas kūrortvietām. Balvās būs arī Head slēpju pāris ar stiprinājumiem un Uvex ķivere ar brillēm.

“Tagad, kad sākusies Pasaules kausu sezona, esmu ļoti saviļņota par olimpiskajām spēlēm”, saka Vona. “Es patiešām gribētu izdarīt ko tādu, kas ļautu maniem faniem dalīties ar manu pieredzi Vankūverā un šis ir tas ko es piedāvāju.”

Lindseja veic savu mākslas darbu uz kāda ķiveres.