Latvijas DH kausa 3.posms – Līgatnē

Rezūltāti no sacensībām Excel formātā šeit

Latvijas DH kausa posms norisināsies 18. – 19. Jūnijā, Līgatnē, Līgatnes kalnā. Gan sestdiena, gan svētdiena ekstrēmā gaisotnē, gan sacensību dalībniekiem, gan skatītājiem. Kamēr braucēji trenēsies un braukāsies pa trasēm, tikmēr skatītājiem būs iespējas atpūsties, baudīt Līgatnes skaisto dabu, un dabas objektus, ieturēties ar kaut ko gardu no vietējajiem ēdinātājiem, tirdziņš, bumbas spēles un nakts orientēšanās arī braucējiem. Mini disene, un vakara S-POT.eu MTB Freestyle šovs. Ekstrēmā DH nedēļas nogale Līgatnē.

Kalna stāvajās nogāzēs būs izveidotas 2 trases, kuras centīsies pievarēt braucēji no visām Baltijas valstīm, arī mūsu nīderlandiešu draugs, un iespējams braucēji no Krievijas. Salīdzinot ar iepriekšējajām sacensībām, šoreiz trases jau būs drusku grūtākas ar tehniskākiem elementiem, kas prasīs labas braukšanas prasmes no dalībniekiem, taču arī iesācējiem nav ko bēdāties, jo visas grūtās trašu vietas būs apbraucamas un aizstājamas ar apbraucamajiem ceļiem vai elementiem.

 Sacensību apmeklētājiem būs iespējas celt teltis, vai atstāt dzīvojamos furgonus, automašīnas tur pat ierobežotajā kalna teritorijā.

Video no sacensībām …