Latvijas DH kausa 2 posms

Šī gada 28. un 29. maijā Tukumā, TMD trasēs, netālu no Melnezera, norisināsies viena no ekstrēmākajām riteņbraukšanas disciplīnām Latvijā – downhill jeb kalnu velosipēdu ātruma nobrauciens. Šis jau būs 2. posms DH kausa ietvaros Latvijā. Bet pasākumu solās apmeklēt DH braucēji no Lietuvas, Igaunijas, un nu jau ierastais braucējs no Nīderlandes.

Pasākuma organizatori, Latvijas Downhill Asociācija (LDA), ir sagatavojuši sportistiem jaunas trases, kuras prasīs izveicību un labas braukšanas prasmes, tajā pašā laikā būs baudāmas un grūtības nesagādās iesācējiem.

Gusts Ošmucnieks (LDA priekšsēdētājs) : „Galvu nāksies palauzīt pat pieredzējušiem braucējiem, bet skatītājiem būs ko redzēt! Tas nozīmē, ka iesācējiem nav ko baidīties, jo visas grūti izbraucamas vietas būs apbraucamas. It īpaši meitenes, šīs ir trases priekš jums!”

Sestdien, visas dienas garumā, līdz pat tumsai trases būs jau sagatavotas, un braucēji var ar tām iepazīties, patrenēties, un palikt pa nakti tur pat blakus pie Melnezera.
Svētdien no paša rīta, pēc reģistrēšanās, oficiālie treniņi un pašu sacensību sākums tieši 12:00.

Noskaidrosim labākos Latvijas DH braucējus un braucējas, Latvijas DH kausa 2.posmā, sadarbībā ar velosipēdu veikalu TREK, Red Bull, DH braucēju apdrošinātājiem LKB Life…

Vairāk informācijas, sacensību nolikums un reģistrēšanās sacensībām LDA mājaslapā www.downhill.lv

Uz tikšanos Tukumā!