Jaunums slēpošanas brillēm

UVEX Variotronic

Pārslēdzieties starp gaišām un tumšām lēcām ar vienu pogas spiedienu!

UVEX, pasaules vadošais galvas aizsargaprīkojuma un briļļu zīmols vairākos sporta veidos, starptautisku slēpošanas komandu piegādātājs, iepazīstina jūs ar industrijas tehniski progresīvākajām aizsargbrillēm. Pateicoties šķidro kristālu tehnikai, Variotronic lēcas vienā mirklī maina toni no tumša uz gaišu ar vienu pogas spiedienu. Tagad jums vairs nav jāuztraucas par gaismas apstākļu maiņu kalnos vai papildu briļļu pāra līdzņemšanu.

Uzņēmuma Alpha Micron ASV izstrādātā Variotronic VALid lēcu sistēma izmanto šķidros kristālus uz elastīgas pamatnes, kā arī jaunas krāsvielu tehnikas, kas nodrošina izcilu optisko skaidrību. Kad kristāli ir ‘’izslēgti’’, tie ir nostādīti rindās viens aiz otra, tāpēc acs redz minimālu krāsas līmeni. Kristālus ‘’iedarbinot’’, to izkārtojums mainās, lai acs redzētu to sākotnējo krāsu.

 

 

 

                    Izslēgti kristāli                            Iedarbināti kristāli

Variotronic lēcas darbojas temperatūrā no −25°C līdz +90°C (apm. −20°F līdz +210°F). Gaismas caurlaidība ‘’izslēgtajā’’ stāvoklī ir 60 % +/− 5%, savukārt ieslēgtajā stāvoklī tā ir 20 % +/− 5%. Baterijas mūžs ir apmēram 200 stundas pastāvīgā ‘’iedarbinātajā’’ režīmā, ko norāda mirgojoša gaismas diode.

           UVISION Variotronic – jaunajām UVISION Variotronic brillēm ir kvadrātveida rāmīši, kas nodrošina plašāku redzes lauku. UVISION Variotronic izmanto izplatītās kompaktās pulksteņu baterijas (CR2032), kas atrodas ārējā barošanas blokā, lai uzlabotu ķiveres un aizsargbriļļu savienojamību, ko vēl vairāk palielina ķiveres stiprinājumi uz rāmja. Uzlabotā rāmja forma arī nodrošina izcilu saplūšanu ar ķiveri, lai neļautu vējam piekļūt pierei. Četras aktīvas priekšējās lēcu atveres nodrošina izcilu gaisa plūsmu kustībā, savukārt ventilācijas putas ap aizsargbriļļu malām vēl vairāk uzlabo gaisa cirkulāciju, lai novērstu aizsvīšanu. UVISION aizsargbrilles ir tik daudzpusīgas, ka tās iespējams pat valkāt virs parastajām brillēm. Pieejamās krāsas: melni metāliska un melni matēta ar purpura LCD lēcām; sudraba metāliska, sudraba alumīnija un tumši mirdzoši brūna ar zelta LCD lēcām. Vairāk info www.uvex-variotronic.com