Fans Fest 2008

Atskats uz Fans Fest 2008   video


“Sniega fani”
 
ir TV raidījumu cikls LTV1 ēterā par kalnu slēpošanu kā populārāko ziemas atpūtas veidu un par drošas slēpošanas kultūru. Pirmais raidījums jau 2. februārī plkst.19:30!

Tā ir arī labdarības akcija „Sniegs pienākas visiem�.

 Akcijas dalībnieki, jeb „Sniega fani� ir sabiedrībā pazīstami cilvēki:

          Prezidenta kundze Lidija Zatlere

          Politiķis Māris Gailis

          Mācītājs Juris Cālītis

          Mūziķis Jānis Jubalts

          TV dīva Sindija Vilde

          Žurnāla „Santa� galvenā redaktore Santa  Dansberga-Anča

          Aktieris un uzņēmējs Juris Žagars

 

Akcijas laikā Latvijas lielākās slēpošanas trases apņemas visas ziemas garumā vienu darba dienu nedēļā pēc iepriekšējas pieteikšanās uzņemt bez maksas vienu bērnu nama grupu. Tas nozīmē, ka pacēlāja biļetes un slēpošanas inventārs tiek dots bez maksas.

Bērnu namu bērniem ne vienmēr ir piemērotas slēpošanas drēbes un speciālie slēpošanas cimdi! Nereti uz kalna ierodas bērni, kuri ģērbti ielas drēbēs. Jau pēc desmit minūtēm viņi ir nosaluši, izmirkuši un no sniega priekiem nekas daudz nesanāk.

 

Akcijas dalībnieki, „Sniega fani�, aicina ģimenes un visus, kuru bērniem slēpošanas drēbes ir kļuvušas par mazu vai ir kāds lieks slēpošanas drēbju komplekts, nodot tās jebkurā no akcijā iesaistītajām trasēm vai jebkurā „Fans� sporta veikalā visā Latvijā.

 

Galarezultātā katrā lielajā Latvijas trasē būs slēpošanas drēbju „Sniega fanu akcijas� komplekts no 20-30 kombinezoniem un cimdu pāriem, kas bērnu namu grupām, ierodoties kalnā, tiek izsniegti bez maksas.

 

Akcijā piedalās un kalnu bērnu namu bērniem garantē bez maksas: