Elektriskais divritenis rezerves riepas vietā?

Volkswagen nesen demonstrēja jaunu elektrisku divriteni AutoChina 2010 izstadē. Divriteni var salocīt tā, lai tas ietilpst rezerves riteņa vietā. Baterijas tilpums ļauj nobraukt apmēŗam 20 km, maksimālais ātrums esot 20 km/s un to varot uzlādēt gan no auto elektrības, gan pieslēdzot pie elektrības mājās. Divritenis pagaidām vēl nav pārdošanā.

Pielietojumi?

Lai gan riteni veidoja, lai tas ietilptu rezerves riteņa vietā, man šķiet maz ticams, ka rezerves riepu atstātu mājās. Cauru riepu var nomainīt vai nu pats vai piezvanīt draugam, lai tas nomaina, bet spēja nobraukt 20km tai situācijā nelīdzēs. (Jaunu riepu uz muguras nevedīs no servisa!)

Toties, degvielai izbeidzoties, šāds ritenis lieliski noderētu, lai aizbraukt līdz tuvākajai degvielas uzpildes stacijai. Vēl man šķiet, ka šāds ritenis varētu arī būt labs papildus braucamrīks mazāk sportiskajiem (vai arī ne tik jauniem) cilvēkiem izbraucot laukos, atpūtai dabā: aizbraucam tik tālu cik tiekam ar auto un tad pārsēžamies uz diviem riteņiem.

Tātad secinu, ka es drīzāk šādu riteni ņemtu līdzi bagāžnieka. Pievienoju video ar divriteņa prezentāciju. Vai kāds iztēlojas citu pielietojumu šādam ritenim?

izmantotais resurss: http://db533.wordpress.com