Dion Sport LAB atbalsta

  ir FANS Velo komandas atbalstītājs

Pamati
DION SPORTLAB – sporta farmācijas A un Ω.

“Non nocere!” (lat. “Nekaitē!”) – tā varētu formulēt mūsu galveno principu. Mūsu produkta izstrādē piedalās zinātnieki no 3 pētnieciskiem centriem Holandē, Beļģijā un Vācijā. Produkti tiek ražoti 4 rūpnīcās (gan iepriekš minētajās valstīs, gan Īrijā). Īpaši vēlētos atzīmēt to, ka mūsu preparātus testē neatkarīgas laboratorijas Latvijā un Vācijā, tas ļauj objektīvi novērtēt produkta kvalitāti līdz pat katram nanogramam! Izejvielu farmaceitisko kvalitāti nodrošina pazīstami to piegādātāji (no ASV un ES valstīm), kā arī trīs līmeņu kvalitātes kontroles sistēma.

“Nekā lieka!” – tā skan otrs mūsu uzņēmuma princips. Mūsu produkta receptūrā ir iekļauti tikai Jūsu organismam patiesi nepieciešami komponenti. Bet mākslīgie aromatizatori un saldinātāji tiek izmantoti minimāli (tikai tajos īpašajos gadījumos, kad bez tiem iztikt nevar). Neko lieku Jūs neatradīsiet arī uz iepakojuma – viss ir lakoniski: sērija, lietošanas instrukcija, sastāvs.

Patlaban preparāti tiek ražoti 5 sērijās: α – pamatsērija; ι – inovatīvā sērija; η – dabīgā sērija;  π – pulverveida produkti; ω – profesionālā sērija. Mūsu produkcija nesatur dopinga vielas un atbilst WADA (Vispasaules antidopinga aģentūras) un SOK (Starptautiskās olimpiskās komitejas) prasībām. Un tomēr instrukcijā, kas ir atrodama kopā ar katru no preparātiem, Jūs atradīsiet brīdinājumu par to, ka ir iespējamas noteiktas blakus parādības un indikācijas. Tas tiek darīts tādēļ, lai mūsu produkta patērētājs precīzi zinātu, kādu preparātu ir izvēlējies, etiķetes teksts tiek dublēts trīs valodās (latviešu, angļu un krievu).

Mūsu pirmais preparāts αMULTI-VIT125 – tika izstrādāts kā bāzes multivitamīnu preparāts, kas nepieciešams kā profesionāliem sportistiem, tā tiem, kas piekopj aktīvu dzīves veidu. Pārējie vitamīnu preparāti (minerālu un vitamīnu komplekss – αCa-VIT700, vitamīni C – ηC-VIT1750, vitamīnu grupas B – αB-VIT725, αBt-VIT500, αBu-VIT875 utt.) ļauj piemeklēt atbilstošu vitamīnu un minerālu kompleksu, kas atbilstu Jūsu individuālajām prasībām.

Misija

Diona ir sena Grieķijas pilsēta, tā atrodas Olimpa kalna – 12 antīko dievību mītiskas dzīves vietas – pakājē. Tieši no šīs pilsētas, kam dots Zeva pievārds, savu karagājienu sācis izcilais karavadonis Maķedonijas Aleksandrs. DION SPORTLAB piedāvā Jums doties ceļojumā, kura laikā Jūs gūsit veselību un jaunas uzvaras sportā! Mēs piedāvājam Jums mūsu ekspertu kas ieguvuši gan sporta, gan medicīnisku izglītību, padomus – par to vēsta mūsu nosaukuma otrā daļa – SPORTLAB.

Preparāti, ko mēs Jums piedāvājam, ir sporta uzturs, nevis zāles. Tikai šī gada aprīlī pēc sešu gadu ilga skrupuloza darba mēs esam līdz pilnībai 14 pirmo preparātu sastāvu un vēlamies tos piedāvāt Jums.

Protams, tikai vitamīnu komplekss nepadarīs Jūs par Olimpisko čempionu. Jūs pēkšņi nekļūsiet par ievērojamu sportistu, netapsiet  skaists un vesels tikai tāpēc, ka lietosiet mūsu preparātu. Mēs nedodam tukšus solījumus. Bet mēs esam gatavi palīdzēt realizēt Jūsu vēlmes gūt uzvaras sportā un Jūsu tieksmi uz to, kas būtisks jebkura cilvēka dzīvē – iegūt labu VESELĪBU!