686

tehniskās drēbes 

   Maiklam Akira Westam vienmēr ir bijušas jaunas idejas kopš viņš sāka nodarboties ar skeitbordu astoņdesmito gadu sākumā. Līdz 1985 gadam Maikls bija iegrimis ielu skeitborda kustībā Hermosā un Venice pludmalē, kad draugs viņu iepazīstināja ar snovbordu. Doma par to ,ka varētu nodarboties ar skeitbordu uz sniega bija kas pilnīgi jauns. Nākamos gadus Maikls pavadīja strādājot un braucot Big Bear kalnu kompleksā. Kā iedvesmas avotu viņš izmantoja panku, repa un džeza mūziku, kā arī savu sporta apavu un retro drēbju kolekciju. Pabeidzis Kalifornijas Dienvidu universitāti un sapratis, ka viņam nav ko zaudēt, Maikls saprata, ka ir pienācis laiks uzsākt kaut ko savu, un tieši tā arī viss sākās.

     1992. gada 13. novembrī tika nodibināta tehniskā apģērba firma “686”. Nosaukums “686” radies no datuma, kas bijis ļoti svarīgs Maikla vecmātei

   ( 6. jūnijs,1986. gads), kā arī saskaitot vecumu, kurā viņš nodibināja uzņēmumu (6+8+6). Kopš paša sākuma galvenais “686” uzdevums ir bijis piedāvāt modernu un tehniski pārdomātu apģērbu, iedvesmu kuram sniegusi Losandželosas ielu kultūra un kalnu sporta dzīvesveids, kur pati ideja arī bija radusies.

   Tādi produkti, kā drēbes ar Smarty® izpogājamo oderi, ierobežotā skaitā ražotās brendu sadarbības Times® sērijas drēbes, īpaši plānās un tehniskās Plexus® virsdrēbes, patentētās Toolbelt® multifunkcionālās jostas, Infidry®

ūdensaiztures jauninājumi, tehniski nostrādātā kvalitāte kā arī klientu iesaiste – tas viss kopā veido “686” tēlu.

“686” ir progresīvs, unikāls uzņēmums, kurš pieder un kuru vada sporta entuziasti un, kurš ir pilnībā neatkarīgs. Tāda ir mūsu būtība. Izbaudiet to.